BİZ KİMİZ?

Mutlak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çelik yapıların "yangın geciktirici boya ve sıvalarını satan uygulayan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen gösteren bir kurumdur

GELİŞİME AÇIK KURUMSAL BİR YAPI

Yön Yüzey Koruma Sistemleri, güvenli ,kaliteli hizmet sunmak için dünyada gelişen üretim bilgilerini ve tecrübelerini kendine entegre ederek her yeni yapıda daha da mükemmele yakın olabilme yeteneğini geliştirmek arzusundadır.

ÜLKE ÜRETİMİNE DESTEK

firmamız ,üretime başladığı yıldan bu yana ,yurt dışında ve içinde birçok endüstriyel yapılar, depolar ,antrepolar, fabrika binaları, sanayi tesisleri, çok katlı çelik konutlar, avm'ler hastaneler, oteller de yangın geciktirici boya ve sıva ugulamaları yapmış ve bu konuda haklı bir gurur yaşamaktadır.

VİZYON

Ülke istihdamına katkıda bulunan, uluslararası standart ve gelişen teknolojiyi kullanarak ,yurt içinde ve yurt dışında projeler üretmek ve hayta geçirmektir.

Bu maksatla ,nitelikli işgücü-teknik personel yetişmesi ve istihdamına katkı sağlamak, teknolojik gelişimi yakından takip ederek bu kültürün kuşaklar arası aktarımına imkan sağlamaktır.

MİSYON

Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklılık esasına göre; kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile her geçen gün artan üretim potansiyeli konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak ,ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Müşterilerine; kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

BAŞKA BİR SORUNUZ VARSA ? BİZE Ulaşın